HR Business Partner

6 days left

Location
Warszawa
Salary
Not specified
Posted
22 Oct 2018
Closes
21 Nov 2018
Ref
BH-91938
Contact
Anna Nawrot
Contract Type
Permanent
Hours
Full Time
NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego klienta – inwestora i dewelopera w branży energetycznej - poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • Odpowiedzialność za pozyskanie talentów ( biuro w Warszawie oraz w Wilnie),
  • Zarządzanie talentami, relacje z pracownikami, programy nagród oraz administracja HR,
  • Opracowanie i wdrożenie strategii HR dotyczącej rekrutacji oraz rozwoju i utrzymania talentów która zbuduje markę pracodawcy,
  • Przeprowadzanie lub analizowanie badań rynku HR w celu oceny trendów branżowych oraz proaktywne proponowanie rozwiązań biznesowych, które pomogą firmie osiągnąć jej cele w zakresie zasobów ludzkich,
  • Śledzenie warunków rynkowych i zmian legislacyjnych lub politycznych, które mogą wpłynąć na zdolność Spółki do utrzymania i rozwoju konkurencyjnej siły roboczej,
  • Doradztwo zespołowi zarządzającemu w zakresie relacji z pracownikami, projektowania organizacji, zarządzania wydajnością i rozwojem talentów,
  • Aktywnie uczestnictwo w lokalnych procesach budżetowania i przeglądu wynagrodzeń,
  • Uczestnictwo w opracowywaniu i corocznym przeglądzie polityk HR,
  • Nadzorowanie wszystkich działań związanych z zasobami ludzkimi i koordynacja działania z kierownictwem w celu zapewnienia zgodności z obowiązującymi przepisami dotyczącymi pracy i zatrudnienia oraz przepisami i regulacjami dotyczącymi zdrowia i bezpieczeństwa.

Wymagania:
  • 3-letnie doświadczenie jako HR BP idealnie w sektorze energetycznym,
  • Znajomość polskiego prawa pracy,
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów HR, w tym rekrutacji,
  • Wykształcenie wyższe, najlepiej w dziedzinie HR,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Dobre umiejętności interpersonalne pozwalające budować silne i wartościowe relacje z klientami wewnętrznymi,
  • Umiejętność codziennego doradztwa w zakresie HR i rozwiązywania złożonych problemów dotyczących relacji,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2.

Oferujemy:
  • Międzynarodowe środowisko pracy,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B.

Established in 1978, NES Global Talent provides a complete range of contract and permanent talent solutions to the Oil and Gas, Power, Construction and Infrastructure, Life Sciences, Manufacturing and IT sectors worldwide. With more than 40 offices in 28 countries, we are able to provide our clients with the engineering and technical expertise they need, wherever and whenever it is needed. Offering far more than a traditional recruitment service, we fully support our contractors while they are on assignment with everything from securing visas and work permits, to providing market leading benefits packages and accommodation, ensuring they are safely and compliantly able to support our clients.