Starszy Inżynier Geotechnik/ Senior Geotechnical Engineer, Kraków-Poland

Recruiter
Location
Kraków (PL),
Salary
Competitive
Posted
19 Jul 2016
Closes
30 Jan 2017
Ref
16000322_4
Sector
Engineering
Category
Manufacturing
Contract Type
Permanent
Hours
Full Time
W związku z dynamicznym rozwojem Globalnego Centrum Projektowego w Krakowie, aktualnie poszukujemy inżynierów geotechników, którzy będą częścią 130 osobowego europejskiego zespołu geotechnicznego. Inżynierowie będą wspierać lokalne i międzynarodowe projekty infrastrukturalne. Rola będzie obejmować różne aspekty geotechniczne projektów m. in. opracowywanie analiz geotechnicznych dla projektów z zakresu inżynierii transportu, gospodarki wodnej, infrastruktury i sektora portowo-morskiego.

Zakres obowiązków:

•Analiza warunków gruntowych posadowienia budowli i dróg
•Analizy projektowe bezpośrednich i głębokich fundamentów, stateczności skarp i    zboczy, konstrukcji oporowych i wzmocnień gruntów
•Ogólne projektowanie oraz przygotowywanie obliczeń geotechnicznych
•Współpraca z lokalnymi i zagranicznymi zespołami innych branż

The minimum qualifications for this position are:
Wymagania:

•Wykształcenie wyższe techniczne/specjalizacja geotechniczna
•Minimum 7 lat doświadczenia w branży geotechnicznej (projektowanie)
•Znajomość oprogramowania Geo5, GGU, Slope/W, Seep/W, ZSOIL i/lub PLAXIS
•Komunikatywna znajomość j. angielskiego
•Uprawnienia do projektowania

Oferujemy:

•Pracę przy międzynarodowych/długoterminowych projektach w firmie obecnej we wszystkich obszarach infrastruktury: od projektów miast o zrównoważonym rozwoju, poprzez budownictwo przemysłowe i transportowe, telekomunikację, gospodarkę wodno-ściekową, energetykę konwencjonalną i jądrową, po inżynierię środowiska
•Pakiet benefitów uwzględniający prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, eslastyczne godziny pracy,
•Możliwość wyjazdów zagranicznych i współpracy z innymi branżami przy realizacji projektów o globalnej skali,
•Przyjazne środowisko pracy

Job Location CH2M, KrakowKrakow, PL
View on Google maps