Junior Villamosmérnök (Pécs)

Recruiter
Location
Pécs
Salary
Competitive
Posted
16 Oct 2016
Closes
09 Nov 2016
Ref
58043_6
Contract Type
Permanent
Hours
Full Time
Feladatok
  • Hálózati technológiák, munkavédelmi szabályok ismerete.
  • Kiviteli tervezési eljárás szabályainak ismerete.
  • A kiviteli tervezéshez szükséges jogszabályi előírások, szabványok, típustervek, műszaki kézikönyvek, munkavédelmi előírások, technológiai utasítások elsajátítása.
  • Hatóságok, tervezési környezet megismerése.
  • Kiviteli tervek készítése.
  • Kiviteli tervzsűriken, energiazsűriken, kivitelezéseken való részvétel.
  • Az elkészített kiviteli tervek megvalósításának nyomon követése.
  • Hálózatokkal kapcsolatos fejlesztési -, beruházási -, üzemeltetési tevékenység megismerése.
  • E.ON szervezeti egységek működésének megismerése.
  • Alkalmi projekt feladatokban való részvétel.
  • LEAN ismeretek elsajátítása.
  • Gyár- és üzemlátogatások.

Elvárások
  • Két évnél nem régebbi Egyetemi / főiskolai VILLAMOSMÉRNÖK oklevél megléte (államvizsga+nyelvvizsga)
  • Kiváló magyar nyelvtudás
  • WINDOWS és MS Office teljes körű használata
  • A munkakör betöltése erkölcsi bizonyítványhoz kötött

Előnyt jelent:
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • AutoCAD ismeret
  • „B" kategóriás jogosítvány

A jelentkezéshez kérjük töltsön fel motivációs levelet is.