Praktyka w Dziale Księgowości Zakupów - Kraków, Poland

Recruiter
Location
Kraków (PL),
Salary
Competitive
Posted
14 Oct 2016
Closes
13 Nov 2016
Ref
160003X7_4
Sector
Engineering
Category
Manufacturing
Contract Type
Permanent
Hours
Part Time
CH2M jest światowym liderem świadczącym usługi z zakresu inżynierii, budowy, dostaw oraz eksploatacji infrastruktury technicznej dla klientów prywatnych i państwowych. Jesteśmy obecni we wszystkich obszarach infrastruktury: od projektów miast o zrównoważonym rozwoju, poprzez budownictwo przemysłowe i transportowe, telekomunikację, gospodarkę wodno-ściekową, energetykę konwencjonalną i jądrową, po inżynierię środowiska.

W trakcie praktyk wybrana osoba będzie wspierała pracowników działu w bieżących obowiązkach. Poprzez regularne wsparcie administracyjne i organizacyjne będzie mogła zdobyć wiedzę o procesach i zasadach obowiązujących w dziale księgowości.

Zakres obowiązków:
  • Dekretacja i księgowanie dokumentów zakupu i sprzedaży zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Kontakty z innymi pracownikami firmy w celu uzupełniania dokumentacji,
  • Pomoc w archiwizacji dokumentów,
  • Realizacja innych doraźnych zadań wyznaczonych przez przełożonego.

The minimum qualifications for this position are:
Oczekiwania od kandydatów:
  • Preferowani studenci kierunków ekonomicznych,
  • Energia, optymizm, szybkość działania,
  • Umiejętność nawiązywania relacji, organizowania pracy własnej,
  • Poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • Znajomość angielskiego w stopniu dobrym,
  • Obsługa komputera (pakiet MS Office), swobodne korzystanie z Internetu.

Oferujemy :
  • Staż (umowa zlecenie z CH2M Polska Services Sp. z o.o.) w nowoczesnym biurowcu Vistula Business Garden w Krakowie
  • Możliwość zebrania pierwszych doświadczeń zawodowych w międzynarodowym środowisku i pod opieką doświadczonych księgowych
  • Wewnętrzne treningi, możliwość zapoznania się z systemem Oracle oraz innymi aplikacjami specyficznymi dla działu księgowości (AP Workflow, CTW, Invoicing tool)
  • Bardzo przyjazną atmosferę pracy

Job Location CH2M, KrakowKrakow, PL
View on Google maps